Raspored i vreme grupa učesnika za 07.06.2020. – IYOECO2020 Međunarodni nivo


Spisak učesnika raspoređenih u grupama i terminima takmičenja.
Svaki učesnik iz neke grupe može SAMO U SVOM TERMINU GRUPE da odradi takmičenje, u suprotnom se smatra da je odustao od takmičenja. Nakon isteka tog vremena više nije moguće startovati takmičenje za tu grupu.

GRUPA 1 , start takmičenja 07.06.2020. 10:00 - 10:15 h
Ime Prezime Team Country Grupa
Алекса Милутиновић Viola 2 Serbia 1
Александра Јокић Viola 1 Serbia 1
Ана Девић sova Serbia 1
Ана Ђорђевић kaktus Serbia 1
Ана Земунски Žarkovci Serbia 1
Ана Коцић Mozgalice Serbia 1
Ана Марковић kaktus Serbia 1
Ана Миленковић Mozgalice Serbia 1
Ана Ранковић Zeleni čuvari Serbia 1
Анастасија Дабић Sveti Sava-Vladičin Han Serbia 1
Анастасија Јовић JUŽNA PRUGA Serbia 1
Анастасија Петров Sveti Sava-Vladičin Han Serbia 1
Ангела Илић sova Serbia 1
Андреј Копчалић ekozmajevci Serbia 1
Андреј Митровић sova Serbia 1
Андреј Чекеринац Viola 3 Serbia 1
Анђела Вујић Viola 2 Serbia 1
Анђела Лазић Ćopićevi ekolozi Serbia 1
Ања Вукојевић Mozgalice Serbia 1
Ања Живковић Žarkovci Serbia 1
Ања Крстић ekosedmaci Serbia 1
Вања Милановић Viola 4 Serbia 1
Вук Шобић ekozmajevci Serbia 1
Вукашин Босанац ekosedmaci Serbia 1


GRUPA 2 , start takmičenja 07.06.2020. 10:15 - 10:30 h
Ime Prezime Team Country Grupa
Дамјан Судимац EcoBlace Serbia 2
Данило Радовић Viola 3 Serbia 2
Даница Стевановић Mozgalice Serbia 2
Данка Миливојевић ekozmajevci Serbia 2
Дејана Кукић Viola 4 Serbia 2
Дуња Влајковић Viola Serbia 2
Дуња Грујичић Eko osmaci Serbia 2
Дуња Милошевић sova Serbia 2
Дуња Станковић bubamara Serbia 2
Ђорђе Судимац EcoBlace2 Serbia 2
Елена Коњевић ekosedmaci Serbia 2
Елена Цвијетић Viola 4 Serbia 2
Ена Боричић bubamara Serbia 2
Жељко Петровић Mozgalice Serbia 2
Ива Лалић kaktus Serbia 2
Ивана Бићанин EcoBlace2 Serbia 2
Јана Милошевић bubamara Serbia 2
Јасна Чича ekozmajevci Serbia 2
Јефимија Недељковић JUŽNA PRUGA Serbia 2
Јован Ђурђевић ekosedmaci Serbia 2
Јована Крстић JUŽNA PRUGA Serbia 2
Јована Лончаревић Viola Serbia 2
Јована Лукић Žarkovci Serbia 2
Јована Трнинић Eko osmaci Serbia 2


GRUPA 3 , start takmičenja 07.06.2020. 10:30 - 10:45 h
Ime Prezime Team Country Grupa
Катарина Грујић Mozgalice Serbia 3
Катарина Карабашевић Rtanj Serbia 3
Катарина Лазаревић Rtanj Serbia 3
Катарина Макевић ekozmajevci Serbia 3
Кристина Новоселац Viola Serbia 3
Лазар Дангубић Lim1 Montenegro 3
Лазар Ратић Viola 3 Serbia 3
Лара Николовски Eko osmaci Serbia 3
Леана Стојановић Sveti Sava-Vladičin Han Serbia 3
Лена Марић ekozmajevci Serbia 3
Леон Жарко Viola 2 Serbia 3
Лука Радичић Viola Serbia 3
Марија Крњајић bubamara Serbia 3
Марија Чубрило ekosedmaci Serbia 3
Марко Рибар Viola 2 Serbia 3
Матеја Живковић EcoBlace Serbia 3
Матија Гогић Žarkovci Serbia 3
Маша Ковачевић kaktus Serbia 3
Мила Николић Eko osmaci Serbia 3
Милица Кевиљ Viola Serbia 3
Милица Рољић sova Serbia 3
Милица Росић Eko osmaci Serbia 3
Михајло Артуковић Žarkovci Serbia 3
Нађа Чергић kaktus Serbia 3


GRUPA 4 , start takmičenja 07.06.2020. 10:45 - 11:00 h
Ime Prezime Team Country Grupa
4
Наталија Вулетић Eko osmaci Serbia 4
Николина Бијелић Viola 3 Serbia 4
Николина Мићић sova Serbia 4
Огњен Костић Viola 2 Serbia 4
Петар Кондић Viola Serbia 4
Раша Павловић Eko osmaci Serbia 4
Сандра Гергинов JUŽNA PRUGA Serbia 4
Сара Бошковић Ćopićevi ekolozi Serbia 4
Сара Глумац kaktus Serbia 4
Светлана Рашевић Ćopićevi ekolozi Serbia 4
Селена Валчић Mozgalice Serbia 4
Селена Судимац EcoBlace2 Serbia 4
Тара Певац ekozmajevci Serbia 4
Теодор Цидилко Viola 3 Serbia 4
Теодора Дангубић Lim1 Montenegro 4
Теодора Илић Sveti Sava-Vladičin Han Serbia 4
Теодора Јелић Viola 4 Serbia 4
Теодора Ковачевић Žarkovci Serbia 4
Теодора Милошевић Viola 4 Serbia 4
Тијана Величковић Rtanj Serbia 4
Уна Требовац bubamara Serbia 4
Урош Врањешевић sova Serbia 4