Raspored učesnika za 29.05.2021. – IYOECO2021 međunarodni nivo


Spisak učesnika raspoređenih u grupama i terminima takmičenja.
Svaki učesnik iz grupe može SAMO U SVOM TERMINU GRUPE da startuje takmičenje, u suprotnom se smatra da je odustao od takmičenja.  

GRUPA 1 , start takmičenja 29.05.2021. start 12:00 - 12:10h
Ime Prezime Team Grupa
Александар Божић ekopetaci 1
Ана Барањек BUBAMARA 1
Андреј Копчалић ekoosmaci 1
Андреј Митровић BUBAMARA 1
Анђела Матејић Djurini pilići 1
Ања Вукојевић Eko-Josifovci 1
Ања Милошевић Eko Vuk 2021 1
Вук Стаменковић Eko-Josifovci 1
Вук Шобић ekoosmaci 1
Вукашин Босанац ekozmajevci 1
Данило Папић ekozmajevci 1
Данка Миливојевић ekoosmaci 1
Дуња Васиљевић ekozmajevci 1
Дуња Милачић BUBAMARA 1
Ена Боричић BUBAMARA 1
Жељко Петровић Eko-Josifovci 1
Зорана Ранитовић ekozmajevci 1
Исидора Маљеновић Eko-istraživač 1
Јован Ђурђевић ekozmajevci 1
Катарина Макевић ekoosmaci 1
Катарина Скобелев Eko Tasovci 1
Лазар Милановић Eko Vuk 2021 1
Лара Спасојевић Billie Eilish 1
Лена Марић ekoosmaci 1
Лука Стаменковић Eko-Josifovci 1
Маша Ковачевић BUBAMARA 1
Мила Вучковић Eko Vuk 2021 1
Мила Калуђеровић Eko-Josifovci 1
Милица Николић Eko-Josifovci 1
Милош Пешић Eko Tasovci 1
Мина Станојевић Eko Tasovci 1
Михаило Мемаровић Ekotami 1
Наташа Буфановић Djurini pilići 1
Никола Арсенијевић EkoBor 1
Никола Николић Biohazards 1
Павле Радукановић Biohazards 1
Петар Јовановић Eko Vuk 2021 1
Петар Милутиновић Eko Vuk 2021 1
Петра Живковић Eko Tasovci 1
Сара Христов Eko Tasovci 1
Теодора Мишић Eko Vuk 2021 1
Уна Требовац BUBAMARA 1
Христина Лозјанин BUBAMARA 1


GRUPA 2 , start takmičenja 29.05.2021. start 12:30 - 12:40h
Ime Prezime Team Grupa
Super Vizor 2
Алекса Милутиновић Viola6 2
Александра Думанчић LEPTIR 2
Александра Јокић Viola6 2
Алексеј Циндрић SOVA 2
Анђелија Симић Trivini ekolozi 2
Вук Сарић LEPTIR 2
Давид Видовић LAV 2
Данило Косановић Viola6 2
Драгана Мијајловић LEPTIR 2
Дуња Милошевић SOVA 2
Душан Пењашковић OŠ "Jovan Popović" SM 2
Зорана Радаковић OŠ "Jovan Popović" SM 2
Ива Николић zmajčići 2
Ивана Сисојевић LAV 2
Илија Барбуловић zmajčići 2
Јана Будошан LAV 2
Јана Милошевић KAKTUS 2
Јелена Томић Viola5 2
Јулија Филиповић Viola6 2
Катарина Срдић LEPTIR 2
Лазар Лукић LAV 2
Леон Жарко Viola6 2
Лука Јокић Viola5 2
Максим Гуслов KAKTUS 2
Матеја Видовић LAV 2
Милица Бабић Viola5 2
Милица Лакетић OŠ "Jovan Popović" SM 2
Милица Миљевић Viola5 2
Михајло Томић Viola5 2
Нађа Милаковић Trivini ekolozi 2
Николина Мићић KAKTUS 2
Огњен Костић SOVA 2
Огњен Крстић OŠ "Jovan Popović" SM 2
Сара Глумац KAKTUS 2
Тамара Миловановић OŠ "Jovan Popović" SM 2
Теа Вулетић Trivini ekolozi 2
Тијана Мирић Trivini ekolozi 2
Тодор Николовски KAKTUS 2
Урош Тешевкић Kiwi 2
Филип Јовановић KAKTUS 2